Markizy tarasowe

Oferowane przez nas markizy tarasowe są dedykowane do montażu przy dużych powierzchniach odsłoniętych i narażonych na oddziaływanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Charakteryzują się obszerną płaszczyzną, która osłania określoną przestrzeń przed intensywnym nasłonecznieniem oraz opadami. Dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu można dowolnie regulować wielkość tej powierzchni – od całkowitego zasłonięcia do całkowitego zwinięcia. Pozwala to na korzystanie z uroków ciepłych, lecz nie upalnych dni, bez osłony. Błyskawicznie działający system regulacji gwarantuje bardzo szybkie dostosowanie do warunków pogodowych.

Gdzie można montować markizy tarasowe?

Jak sama nazwa wskazuje najbardziej powszechnym ich zastosowaniem jest montaż na przydomowych tarasach. Z powodzeniem mogą być także wykorzystane:

  • na zewnątrz kawiarni, restauracji i innych lokali gastronomicznych,
  • na terenie kompleksów hotelowych, ośrodków wczasowych,
  • na ogródkach działkowych, przy domkach letniskowych.

Wszędzie tam, gdzie istotne jest zagwarantowanie względnie dużej niezależności od czynników atmosferycznych na zewnątrz budynku.

Czy warto skorzystać z markiz tarasowych?

Jest to naturalnie kwestia dyskusyjna i zależna od indywidualnych preferencji oraz upodobań. Jednak markizy tarasowe stanowią bardzo praktyczny sposób zadaszenia powierzchni, pozwalając stworzyć dodatkową przestrzeń użytkową. Wykonane są z mocnych materiałów – odpornych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, przy czym konstrukcje poszczególnych modeli zostały opracowane w taki sposób, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność.

Ponadto nasza firma z Warszawy zadbała o estetykę rozwiązań. Stelaż wykonany został bardzo starannie i efektownie pomalowany tak, aby dobrze komponował się z kolorystyką materiału. Wykorzystujemy tkaniny o bardzo efektownym wzornictwie –  przejawiającym się w optymalnym zestawieniu odcieni i różnych grubości pasów. Kolory są wyjątkowo trwałe dzięki wykorzystaniu włókien akrylowych Sunacryl, które zostały zabarwione w masie chemicznej.

GALERIA


X Witryna, którą odwiedzasz używa plików Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych.
Pliki Cookies będą zapisany w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółów o polityce prywatności