Naja Prodex z Warszawy – historia firmy

Naszą specjalnością jest produkcja markiz, którą zajmujemy się już od ponad 20 lat. Nasze usługi rozpoczynają się od wykonania pomiaru, poprzez proces produkcji i montażu, aż po serwis w późniejszych latach użytkowania. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i różnej wielkości przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, która zaufanie klientów zdobyła dzięki wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom poprawnie zamontowanych markiz.

Markizy i markizorolety

Najważniejszą część naszej oferty stanowią markizy balkonowe i tarasowe. Ponadto wykonujemy markizy na ogrody zimowe, markizorolety, a także innego typu zadaszenia stałe. Właścicielom lokali gastronomicznych i punktów usługowych proponujemy montaż markiz koszowych z logo firmy lub innym wybranym symbolem graficznym. Współpracujemy z największymi dostawcami tkanin i elementów aluminiowych na świecie, dzięki którym nasze markizy wyróżniają się wysoką trwałością i wytrzymałością oraz doskonale sprawdzają się przez lata użytkowania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta markiz z Warszawy!


Olga Stawińska - właściciel
Jacek Stawiński - główny przedstawiciel

Historia działalności

  • 1982 rok produkcja elektronarzędzi
  • 1990 rok praktyka w szwedzkiej firmie markizowej Thermo Perko
  • 1991 rok praktyka i zapoznanie produkcji włoska firma markizowe Veneta Industria Protezioni Solari w Suseganie
    i pierwsze zamówienie elementów aluminiowych do produkcji markiz
  • XII 1991 roku zamontowanie pierwszej markizy
  • 1992 rok opracowanie cyklu produkcyjnego markiz koszowych jako kolejnego rodzaju markizy
  • 1996 rok do dnia dzisiejszego - rozpoczęcie współpracy z nowym dostawcą aluminiowych komponentów francuska firma Mitjavila SA
  • 1999 rok wybudowanie nowej siedziby firmy, profesjonalnej szwalni i montowni markiz
  • 2003 rok kolejne pokolenie rodziny kontynuuje działalność


X Witryna, którą odwiedzasz używa plików Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych.
Pliki Cookies będą zapisany w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółów o polityce prywatności