Producent markiz – nasi partnerzy

 

Partnerzy

GAVIOTA SIMBAC jest wiodącą firmą na świecie w branży akcesoriów i systemów do markiz i rolet. Systemy ochrony przeciwsłonecznej opierają się na innowacyjnych, bezpiecznych, opłacalnych i zrównoważonych rozwiązaniach, opracowanych przez wykwalifikowany zespół ponad 300 osób, połączonych wysiłkiem, badaniami i zaangażowaniem klienta w partnerstwie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Wszystkie te filozofie GAVIOTA SIMBAC wyróżniają ich, podobnie jak liczby: warsztaty produkcyjne z ponad 1.000 formami i matycami aktualnie eksploatowanymi na maszynach, 10 miolionów metrów rury i 70 milionów części metalowych rocznie w sekcji produkcji i tłoczenia rur, 20 maszyn wtryskowych produkujących 200.000 sztuk dziennie, 7 zrobotyzowanych jednostek wtryskowych i odlewniczych aluminium, które produkują ponad 400.000 sztuk miesięcznie i jedna z największych linii lakierniczych w Europie, która maluje ponad 30.000 sztuk dziennie oraz możliwość wykonywania profili do 7 metrów długości.
http://www.gaviotasimbac.com/en

 

Mitjavila SA to producent komponentów aluminiowych do markiz. Firma posiada silną pozycję w Europie. Jej zakłady produkcyjne znajdują się we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Florydzie, Karaibach, Chile, Brazylii i Azji. Komponenty aluminiowe są najwyższej jakości i trwałości, co zapewnia naszym klientom wieloletnie użytkowanie markiz.
Naja Prodex, producent markiz, współpracuje z firmą Mitjavila już 10 lat. Taka długotrwała współpraca to dla klientów gwarancja wykonania serwisu markizy nawet po wielu latach.
www.mitjavila.com

 

Dickson Constant to światowy lider w produkcji tkanin do markiz. W jej ofercie jest największy wybór tkanin o bogatej kolorystyce. Tkaniny o najwyższej jakości zapewniają ochronę przed promieniami UV.
Z firma Dickson Constant współpracujemy od 10 lat.
www.dickson-constant.com

 

Somfy Sp.z o.o. to firma produkująca niezawodne napędy między innymi do markiz. Wszystkie napędy mają 5 lat gwarancji oraz każdy jest wyposażony w certyfikaty zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi i bezpieczeństwa. 
Firma Naja Prodex należy do programu Somfy Export i jej pracownicy regularnie uczestniczą w systemie szkoleń.

www.somfy.pl



X Witryna, którą odwiedzasz używa plików Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych.
Pliki Cookies będą zapisany w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółów o polityce prywatności