markizo-rolety

Markizorolety Standardowe

Skutecznie ochronią wnętrze przed słońcem, a jednocześnie pozwolą również na obniżenie temperatury w pomieszczeniu. Markizorolety jak sama nazwa wskazuje stanowią połączenie rolety z markizą, dzięki czemu mają mnóstwo zalet.

Przede wszystkim zapewniają dużo lepszy komfort świetlny od tradycyjnych modeli, a jednocześnie nie ograniczają przepływu powietrza. Doskonale sprawdzą się do osłony dużych okien, dlatego najczęściej stosowane są w biurach, można również zamontować je w domach prywatnych.

Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych, a jednocześnie zapewniają skuteczną ochronę przed światłem słonecznym. Co więcej oferujemy je w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może dopasować je do swoich potrzeb.

Ogromną zaletą markizorolety jest to, że otwierając dolną część możemy nadal osłonić wnętrze przed intensywnym słońcem, a jednocześnie mamy dobry widok na zewnątrz.

Oferowane przez nas produkty dostępne są w wersji:

  • standardowej
  • z prowadnicami
  • w kasecie

Wszystkie z nich najczęściej podłącza się pod automatyczny system zasilania, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można zasunąć wszystkie jednocześnie, to ogromne udogodnienie szczególnie w biurze.

Produkty te wykonujemy na wymiar tak, aby odpowiednio dopasować je do powierzchni danego okna. Dlatego doskonale sprawdzą się w każdym domu, dzięki nim nawet największe upały nie będą Ci straszne.

Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a także do wizyty w naszym biurze. Zatrudnieni specjaliści postarają się odpowiedzieć na zadane pytania.GALERIA - Standardowa

X Witryna, którą odwiedzasz używa plików Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych.
Pliki Cookies będą zapisany w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółów o polityce prywatności