markizy koszowe

Markizy koszowe kuliste

Wszystkich właścicieli sklepów, restauracji, kawiarni i innych lokali gastronomicznych zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta markiz.

Proponujemy Państwu montaż markiz koszowych, na których powierzchni możemy umieścić wybraną grafikę lub logo, dzięki czemu stanowią one doskonałą formę reklamową, a jednocześnie skutecznie zabezpieczają witryny przez słońcem i opadami atmosferycznymi.

Istnieje możliwość umieszczania wybranej grafiki na całej powierzchni markizy.

Markiza zbudowana jest z aluminiowej ramy z elastycznymi profilami, które można wygiąć w dowolny łuk. W skutek tego markizy koszowe dostępne są w różnych kształtach. Cała konstrukcja pokryta jest folią PCV lub dowolną tkaniną (wybraną z 212 wzorów).

Montujemy markizy koszowe dostępne w różnych kolorach i wzorach, dostosowane do charakteru Państwa lokalu. Dodatkowo każda z zamontowanych markiz może być podświetlona od spodu.

Wykonujemy też zadaszenia o większych rozmiarach, w tym baldachimy.GALERIA - kulista
  • Szerokość: od 100 cm do 600 cm / w zależności od typu/  
  • Wysięg: 150 cm / w zależności od typu/ 
  • Konstrukcja: stały stelaż z profili aluminiowych z elementami odlewów aluminiowych. 
  • Poszycie: tkanina akrylowa o właściwościach wodoodpornych, nieprzepuszczająca promieniowania UV, o wysokiej wytrzymałości lub folia PCV/Patrz - Właściwości techniczne tkaniny/ 
  • Wykończenie: falbana wykańczająca może prosta lub o kształcie fali a jej długość od 15 cm do 25 cm
X Witryna, którą odwiedzasz używa plików Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych.
Pliki Cookies będą zapisany w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółów o polityce prywatności