Markizy i pergole Piaseczno (pomiar, montaż)

Szukasz estetycznych i funkcjonalnych pergoli ogrodowych lub markiz kasetowych na taras?

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od 1992r. i produkuje wysokiej jakości pergole ogrodowe o różnej konstrukcji oraz markizy kasetowe. Zajmujemy się całym procesem dostarczenia, począwszy od pomiaru poprzez wycenę, przez produkcję, montaż, a także serwis i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Posiadamy własne ekipy montażowo-pomiarowe, które działają na obszarze całego Piaseczna niedaleko Warszawy.

Markiza kasetowa - realizacja w Piasecznie pod Warszawą

 

Szukasz profesjonalnej firmy, która od lat montuje markizy i pergole na terenie Piaseczna i okolic? Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Pergole ogrodowe i markizy tarasowe dostarczamy na terenie Piaseczna i okolic

Pergole ogrodowe i markizy tarasowe produkujemy w naszym zakładzie produkcyjnym pod Warszawą. Jednak aby zapewnić najlepsze dopasowanie oferty oraz precyzyjne wykonanie posiadamy własne ekipy montażowo-pomiarowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala na zebranie wymagań, doradztwo, ale i dokładne dokonanie pomiarów, tak aby móc wyprodukować i dostarczyć Państwu pergole i markizy najwyższej jakości dopasowane do konkretnych potrzeb.

Oprócz Piaseczna obsługujemy także okoliczne miejscowości m.in. Zalesie Górne, Zalesie Dolne, Józefosław, Mysiadło, Nową Iwiczną oraz inne miejscowości, gwarantując szybki dojazd i terminową realizację zleceń.

Pergole ogrodowe, które zmieniają ogród, zapewniają cień

Pergole ogrodowe to wszechstronne i stylowe dodatki do każdego ogrodu. Mogę być bardzo atrakcyjnym elementem architektury ogrodowej, a także spełniać bardzo praktyczną funkcję. Wśród praktycznych zalet są: ochrona przed słońcem i wsparcie dla roślin. Najaprodex jest producentem pergoli ogrodowych, oferując mnogość rozwiązań. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na poprawę wyglądu ogrodu, czy chcesz stworzyć dodatkową przestrzeń do relaksu, pergola może być idealnym rozwiązaniem. Najaprodex posiada wykwalifikowane ekipy montażowo-pomiarowe, które działają na terenie Piaseczna i okolic. Dzięki temu nie musisz sam wykonywać pomiarów, martwić się o zastosowane rozwiązania i użytą technologię, bo tym zajmie się nasz zespół. W naszej ofercie posiadamy nie tylko standardowe rozmiary pergoli, ale i jesteśmy w stanie stworzyć pergolę ogrodową lub tarasową na wymiar, tak aby była wyjątkowo dopasowana do konstrukcji i wymiarów domu.

Tak dedykowane rozwiązania pozwalają na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni ogrodu, jako miejsca do wypoczynku i relaksu.

 

Szukasz profesjonalnej firmy, która od lat montuje markizy i pergole na terenie Piaseczna i okolic? Skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Pergola - realizacja w Piasecznie pod Warszawą

Markizy tarasowe - rozwiązanie zarówno na balkon, jak i taras, zapewnia cień i ochronę przed słońcem

Markizy kasetowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się tarasem w każdych warunkach pogodowych. Oferujemy szeroką gamę markiz, dostosowanych do różnych potrzeb i gustów klientów, zapewniając zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Stosujemy najlepszej jakości materiały, wyjątkowo odporne na działanie deszczu, słońca. Posiadamy ekipy montażowo-pomiarowe, działające na terenie Piaseczna i okolic.

Najaprodex oferuje markizy:

  • tarasowe (mocowane do konstrukcji budynku),
  • balkonowe (posiadamy modele z możliwością przymocowania wysięgników do poręczy balkonu)
  • wolnostojące (konstrukcja markizy stoi na podłożu).

Wszystkich klientów z Piaseczna i okolic zapraszamy również do naszego salonu wystawowego i sprzedaży w Warszawie przy ul. Pińskiej 5, gdzie posiadamy ekspozycję z materiałami wykorzystywanymi do produkcji pergoli i markiz.

Pergole i markizy - ekspozycja materiałów

Ekspozycja - Najaprodex

Umów się na pomiar i wycenę markiz lub pergoli ogrodowych na terenie Piaseczna i okolic, dojeżdzamy na miejsce!

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Pola wymagane
Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Pińska 5
03-523 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 55 99
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone