Markizy na balkon i taras, pergole ogrodowe - produkcja, pomiar, montaż Wołomin i okolice

Jesteśmy dumni, że od lat oferujemy mieszkańcom Wołomina i okolic szeroką gamę markiz tarasowych (kasetowych) oraz pergoli ogrodowych. Nasze produkty to połączenie nowoczesnego designu, trwałości oraz wygody, które czynią z balkonów, tarasów czy ogrodów miejsca o wyjątkowej estetyce i dodatkowej funkcjonalności. Dzięki markizom i pergolom możesz wykorzystać istniejące powierzchnie zewnętrzne, tworząc z nich miejsce do wypoczynku i relaksu.

Produkcja pergoli ogrodowych - montaż Wołomin i okolice

Jesteś mieszkańcem Wołomina lub okolic? Planujesz lepiej wykorzystać swój ogród, tworząc w nim osłonięte przed słońcem, deszczem lub wiatrem miejsce do wypoczynku i relaksu?
Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Jesteśmy producentem pergoli ogrodowych.

Działamy od 1992 roku. W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe rozwiązania, jak i konstrukcje ogrodowe na wymiar. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać pergolę, która urozmaici każdy taras, ogród, dopasuje się idealnie do każdej przestrzeni i konstrukcji budynku. Przy okazji pozwoli na wykorzystanie wolnej przestrzeni jako miejsce do wypoczynku, biesiadowania.

Markiza tarasowa w Wołominie

Dlaczego warto wybrać markizy i pergole od Najaprodex?

 1. Design
  W naszej ofercie posiadamy różne modele markiz i pergoli tarasowych. Można je dopasować do rozmaitych budynków i ogrodów - zarówno tych w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Dzięki różnorodnym kolorom i wzorom materiałów możemy dostosować produkt do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań.
 2. Funkcjonalność pergoli i markiz
  Nasze markizy tarasowe (kasetowe) oraz pergole są wyposażone w mechanizmy umożliwiające łatwe rozkładanie i składanie. Dodatkowo, oferujemy możliwość montażu automatycznych systemów sterowania, które zwiększają komfort użytkowania. Markizy i pergole rozszerzają funkcjonalność powierzchni wokół budynku takich jak ogrody, tarasy i balkony. Dzięki temu, mogą być one miejscem wypoczynku, spotkań, a nawet spożywania posiłków w komfortowych warunkach.
 3. Trwałość i jakość - gwarancja na pergole i markizy tarasowe
  Stawiamy na wysoką jakość materiałów oraz solidne wykonanie, aby nasze produkty służyły Ci przez wiele lat. Markizy i pergole od Najaprodex są odporne na warunki atmosferyczne, co gwarantuje ich długowieczność i niezawodność. Dodatkowo na wszelkie dostarczone przez nas pergole i markizy udzielamy gwarancji!
 4. Gotowe rozwiązania jak i szycie na miarę markiz
  W naszej ofercie posiadamy nie tylko gotowe rozwiązania, ale i również wykonujemy pergole i markizy szyte na miarę. Obsługujemy teren Wołomina i okolic.
 5. Profesjonalny montaż pergoli i markiz
  Oprócz produkcji stawiamy na pełen proces obsługi klienta, począwszy od pomiaru, doradztwa i wyceny przez produkcję i montaż pergoli i markizy w ustalonym miejscu, a skończywszy na wieloletnim serwisie.
 6. Serwis pergoli i markiz - Wołomin i okolice
  Zespół Najaprodex to doświadczeni specjaliści, którzy zadbają o profesjonalny montaż zakupionych u nas produktów na terenie Wołomina i okolic. Dzięki temu masz pewność, że markizy i pergole będą zamontowane solidnie i estetycznie.

Markiza na tarasie w domu w Wołominie pod Warszawą

Markizy i pergole z montażem na terenie Wołomina i okolic. Już dziś skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Markizy tarasowe (kasetowe) z montażem na terenie Wołomina i okolic

W naszej ofercie posiadamy markizy z konkretnym przeznaczeniem:

 • Markizy balkonowe
 • Markizy tarasowe
 • Markizy ogrodowe

Pergole ogrodowe z montażem na terenie Wołomina i okolic

W ofercie posiadamy szeroki wybór pergoli:

 • Pergole aluminiowe
 • Pergole drewniane
 • Pergole z systemem automatycznym

Na ternie Wołomina i okolic nasze ekipy wykonują zarówno pomiary jak i montaż markiz oraz pergoli. Obsługujemy osiedla: Słoneczna, Niepodległości, Stare Lipiny, Lipiny B, Wołominek, Laskowa, Armii Krajowej. Oczywiście również wykonujemy montaż pergoli i markiz w okolicznych miejscowościach: Kobyłka, Zielonka, Marki, Radzymin, Tłuszcz, Zagościniec, Duczki, Klembów, Czarna, Ręczaje Polskie. 

Markizy i pergole na terenie Wołomina, Zielonki, Radzymina? Już dziś skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Stacjonarny salon sprzedaży Najaprodex wraz z ekspozycją markiz i pergoli, znajduje się w Warszawie przy ul. Pińskiej 5. Zapraszamy na prezentację oferowanych przez nas rozwiązań.

Pergole i markizy - ekspozycja materiałów

Ekspozycja - Najaprodex

Odmień swój ogród lub taras i wybierz najlepszy rozmiar pergoli lub markizy kasetowej

Będąc mieszkańcem Wołomina lub okolicznej miejscowości z pewnością posiadasz dom z ogrodem, tarasem lub mieszkanie z pokaźnych rozmiarów balkonem. Warto tę przestrzeń dobrze zagospodarować. Dzięki Najaprodex możesz tam stworzyć ostoję relaksu i spokoju, przy okazji powiększając użyteczną powierzchnię swojej nieruchomości. Dzięki pergolom i markizom tarasowym możesz na balkonie umieścić stolik i krzesła do spożywania posiłków latem, do spotkań ze znajomymi, relaksu przy książce. Dodatkowo osłonięcie otwartej przestrzeni pozwala na ochronę roślin przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wołomina i okolic do skorzystania z oferty na pergole i markizy tarasowe od Najaprodex. Ponieważ jesteśmy producentem i posiadamy własne ekipy montażowe, to możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny i bezpośredni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny!

Pola wymagane
Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Pińska 5
03-523 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 55 99
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone