Pergola climatika

CLIMATIKA została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnego komfortu termicznego we wnętrzu, dzięki możliwości regulacji przepływu powietrza oraz efektywnemu wykorzystaniu naturalnego oświetlenia słonecznego. Dzięki jej innowacyjnemu designowi, zapewniającemu doskonałe właściwości izolacyjne, można znacząco obniżyć koszty ogrzewania i klimatyzacji.

Oferując szeroki zakres możliwości konfiguracyjnych i dostosowując się do różnorodnych potrzeb architektonicznych, CLIMATIKA jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla budynków o nowoczesnym charakterze, jak i dla obiektów zabytkowych. Dzięki wysokiej jakości materiałów i starannemu wykonaniu, jest trwałym i niezawodnym rozwiązaniem, gwarantującym komfort użytkowania przez wiele lat.

Dzięki nowoczesnej technologii i estetycznemu designowi, CLIMATIKA to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność, estetykę i komfort w jednym. Pozwala ona na indywidualne dostosowanie do potrzeb użytkowników, tworząc przy tym eleganckie i nowoczesne wnętrza.

Zobacz nasze realizacje do pergola climatika
  • Słupki o idealnie kwadratowym profilu.
  • Lamele o wymiarach 213×40 mm z możliwością obrotu w zakresie od 0° do 135°.
  • Konstrukcja oferuje również możliwość zastosowania oświetlenia LED, zarówno na obwodzie, jak i na łopatach.
  • Wymiary L 4200 mm x S 6000 mm (H max = 3000 mm)
  • Każdy pojedynczy moduł posiada atest dla 6 klasy odporności na wiatr.
  • Maksymalny wymiar L 8400 mm x 6000 mm.
  • Lamele zapewniają doskonałe uszczelnienie zarówno ze względu na ich szczególny kształt, jak i obecność gumowych uszczelek, produkt i tak nie jest wodoszczelny.

Sprawdź inne nasze produkty
Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Pińska 5
03-523 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 55 99
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone