Serwis i naprawa markizregulacja, programowanie, inne

Naja Prodex z Warszawy jako producent markiz okiennych zapewnia profesjonalny serwis oraz naprawę uszkodzonych elementów między innymi ramion i śrub łączeniowych. Rozwój nowych rozwiązań technologicznych sprawił, że systemy składają się nie tylko z części mechanicznych, ale także z urządzeń elektronicznych, które wymagają interwencji specjalistów w swojej dziedzinie. Przysłony okienne lub tarasowe sterowane na pilota to urządzenia wymagające regularnej konserwacji, gdyż pozwala to na długoletnie ich używanie. Nasi pracownicy posiadają niezbędne kompetencje oraz umiejętności, by służyć Państwu pomocą nawet w najbardziej skomplikowanych zadaniach. Dzięki temu w razie awarii mogą Państwo liczyć na bezzwłoczne rozwiązanie problemu.

Naprawa markiz

Nadmierna eksploatacja każdego przedmiotu powoduje, że po pewnym czasie zatraca on swoje właściwości i zaczyna "szwankować". Czasami jednak odsłuży on wie lat i po prostu jego elementy wymagają wymiany lub konserwacji. Tak samo rzecz się ma z markizami tarasowymi i balkonowymi. Konstrukcje te są bowiem narażone na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, które powodują, że poszycie może stracić swój blask, a części mogą ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu. W szczególności dzieje się tak, gdy markizy tarasowe i balkonowe zostaną pozostawione rozłożone podczas bardzo silnego wiatru. Jego moc może spowodować wyrwanie detali czy nawet podarcie tkaniny. To wiąże się również z poniesieniem dodatkowych kosztów.

Wymiana poszycia markiz

Oprócz standardowego serwisu i naprawy elementów mechanicznych oraz elektronicznych, nasze usługi obejmują także wymianę poszycia np. w zamontowanych przysłonach okiennych. Świadczymy je nie tylko w Warszawie, ale również na całym terenie województwa mazowieckiego. Różnorodność tkanin, a także bogate wzornictwo znajdujących się w asortymencie produktów sprawią, że znajdą Państwo z pewnością wyroby, które będą przyciągać wzrok nowoczesnym designem. W dodatku nasze poszycia na markizy charakteryzują się wytrzymałością na rozerwania, nieprzepuszczaniem wody czy promieniowania ultrafioletowego.

Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Horodelska 9
03-522 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 40 80
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone