Pergole ogrodowe i markizy tarasowe Nowy Dwór Mazowiecki

Najaprodex to producent markiz kasetowych i pergoli, działający na rynku od lat 90. Działamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic (. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które odpowiadają na potrzeby zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, segmentów, jak i mieszkańców bloków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, oferując trwałe, estetyczne i funkcjonalne rozwiązania obejmujące:

 • markizy tarasowe, montowane do konstrukcji domu,
 • markizy balkonowe, kasetowe montowane do poręczy balkonu,
 • markizy ogrodowe - wolnostojące,
 • pergole ogrodowe na dowolny wymiar.

 

Szukasz profesjonalnej firmy, która od lat montuje markizy i pergole na terenie Nowego Dworu i okolic? Już dziś skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Markizy kasetowe i pergole ogrodowe - pomiar, montaż Nowy Dwór Mazowiecki i okolice

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości markizy kasetowe, które stanowią idealną ochronę przed słońcem i deszczem, jednocześnie dodając elegancji każdemu tarasowi i balkonowi. Dzięki nowoczesnej konstrukcji nasze markizy są zarówno praktyczne, jak i estetyczne.

Oferujemy również stylowe pergole ogrodowe, które stanowią piękne i funkcjonalne uzupełnienie każdego ogrodu.

Obsługujemy osiedla (pomiar i montaż markiz balkonowych - kasetowych):

 • Modlin 
 • Pomiechówek
 • Zakroczym
 • Czosnów
 • Kazuń Nowy
 • Leoncin
 • Nasielsk
 • Łomianki
 • Błonie
 • Wieliszew

Markiza tarasowa realizacja Nowy Dwór Mazowiecki

Markizy balkonowe dla mieszkań w blokach

Z myślą o mieszkańcach bloków, oferujemy markizy balkonowe, które pozwalają na stworzenie przytulnej i zacienionej przestrzeni na balkonach. Nasze markizy balkonowe są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i stylu każdego mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim.

Pomiar i Montaż w Nowym Dworze Mazowieckim i Okolicach

Zapewniamy kompleksowe usługi pomiaru i montażu na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości. Nasz doświadczony zespół dba o precyzyjne pomiary i profesjonalny montaż, co pozwala na idealne dopasowanie naszych produktów do każdej przestrzeni. Obsługujemy m.in. Pomiechówek, Modlin, Zakroczym i inne miejscowości, gwarantując szybki dojazd i terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do salonu wystawowego markiz i pergoli w Warszawie przy ul. Pińskiej 5, gdzie posiadamy próbniki i prezentację oferowanych przez nas rozwiązań.

Pergole i markizy - ekspozycja materiałów

Ekspozycja - Najaprodex

Dlaczego warto zlecić montaż pergoli lub markizy tarasowej Najaprodex?

Pergola w ogrodzie w domu jednorodzinnym - realizacja Nowy Dwór Maz.

Najaprodex to firma, która produkuje i montuje markizy tarasowe oraz pergole ogrodowe od 1992 r. Nieustannie ulepsza swoje produkty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze markizy kasetowe i pergole ogrodowe to synonim najwyższej jakości i nowoczesnych technologii. Jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania na wymiar, dopasowując rozmiary do architektury i typu budynku i konkretnych potrzeb. Dzięki temu, że jesteśmy producentem i posiadamy własne ekipy montażowo-pomiarowe, możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny markiz tarasowych oraz pergoli.

Pergole tarasowe i ogrodowe - rozwiązanie pozwalające na zagospodarowanie przestrzeni wokół domu i segmentu

Wiele osób posiada duże ogrody okalające ich domy i segmenty. Mając takie możliwości, warto wykorzystać tę przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Przy okazji można w łatwy sposób poprawić estetykę nieruchomości. W tym celu mogą posłużyć pergole ogrodowe, które można wykorzystać jako samodzielnie stojące elementy architektury ogrodowej, jak i zewnętrzną część domu, osłaniającą taras. Konstrukcja pergoli pozwala na użycie materiałów lub specjalnych elementów zarówno z góry, jak i z boku. Dzięki temu możemy korzystać z ogrodu lub tarasu praktycznie przez większość czasu. Zarówno w dni słoneczne, jak i deszczowe. Część konstrukcji posiadających bardziej wytrzymałe elementy, pozwala też na wykorzystanie ich poza sezonem letnim.

Jeśli Ty chciałbyś odmienić swój dom, zacząć wypoczywać ogrodzie obok domu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej projekt, produkcję i montaż pergoli ogrodowych. W naszej ofercie posiadamy zarówno modele klasyczne, podkreślające charakter tradycyjnych ogrodów, jak i minimalistyczne, pasujące do nowoczesnych domów i ogrodów.

Pergole dostarczamy na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i okolic. Posiadamy własne ekipy wyspecjalizowane w pomiarach, wycenach i montażach. Na pergole zapewniamy gwarancje. Dodatkowo wszystkie dostarczone rozwiązania możemy serwisować, dzięki czemu będą służyły latami!

 

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która od lat montuje markizy i pergole na terenie Nowego Dworu, Modlina lub okolic, to już dziś skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Pola wymagane
Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Pińska 5
03-523 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 55 99
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone