Markizy tarasowe, pergole ogrodowe Konstancin Jeziorna

Najaprodex to renomowany producent markiz kasetowych, z przeznaczeniem na tarasy i balkony oraz pergoli ogrodowych, działający nieprzerwanie od 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, oferując produkty najwyższej jakości oraz profesjonalne usługi. Nasze markizy i pergole łączą w sobie trwałość, elegancję i funkcjonalność. Świetnie sprawdzają się na tarasach, balkonach oraz w prywatnych ogródkach i ogrodach, których w Konstancinie-Jeziornej jest wyjątkowo dużo. Nasze produkty staramy się stale unowocześniać, dopasowując je zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i wyglądu do najnowszych trendów w designie.

Oferta nasza jest na tyle obszerna, że jesteśmy w stanie dopasować rodzaj markizy lub pergoli, użyte materiały i wygląd pod kątem konkretnych oczekiwań.

Markiza dwustronna - Konstancin Jeziorna


Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która od lat montuje markizy i pergole na terenie Konstancina-Jeziornej, to już dziś skontaktuj się z nami i umów się na pomiar i wycenę.

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Markizy w kasecie Konstancin-Jeziorna i okolice

Konstancin-Jeziorna pod Warszawą, to wyjątkowa miejscowość, w której znajduje się wiele osiedli domów jednorodzinnych, willi, segmentów, a nawet przedwojennych pałacyków. Większość z nich posiada ogródki, a nawet obszerne ogrody, które właściciele z chęcią wykorzystują je jako miejsce wypoczynku. W tym wyjątkowo pomagają markizy kasetowe, które zapewniają w ciepłe słoneczne dni cień i pozwalają korzystać z ogrodu przez większą część dnia.

Najaprodex działa na obszarze Konstancina-Jeziornej (niedaleko Warszawy), dostarczając wszelkiego rodzaju markizy. Posiadamy wykwalifikowane zespoły, które w krótkim czasie są w stanie dokonać niezbędnych pomiarów, doradzić pod kątem zastosowania konkretnych rozwiązań, a następnie zlecić w naszej fabryce produkcję.

Markizy kasetowe - pomiar i montaż na terenie Konstancina-Jeziornej i okolic

Najaprodex jest producentem markiz i pergoli ogrodowych. Posiadamy własne zespoły konsultantów i monterów, którzy działają na terenie Konstancina-Jeziornej i okolic. Wykonywaliśmy pomiar i montaż markiz zarówno w wolnostojących domach, jak i osiedlach domów oraz segmentów zlokalizowanych w Konstancinie-Jeziornej. Realizacje na osiedlach: Konstancja, Grapa, Królewska Góra, Harmonium, Słoneczna, Parkowe, Willa Tercja, a także w Chylicach, Chabdzinie i Czarnowie.

Podświetlana markiza ogrodowa - realizacja Konstancin

Dlaczego warto wybrać markizy i pergole ogrodowe od Najaprodex?

Najaprodex to firma z wieloletnim doświadczeniem, która stale rozwija się i doskonali swoje produkty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze markizy i pergole to synonim najwyższej jakości i nowoczesnych technologii, potwierdzony tysiącami zadowolonych klientów i świetnymi opiniami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania idealnie dopasowane do lokalnych potrzeb mieszkańców Konstancina Jeziornej, niezależnie od tego, czy chodzi o elegancki dom, segment, pałacyk czy mieszkanie w bloku. Ponadto, nasze konkurencyjne ceny sprawiają, że luksus i komfort są dostępne dla każdego.

 

Pergole dopasowane do architektury domu i stylu ogrodu

Duże ogrody, okalające pałace, domy i segmenty, to dość częsta charakterystyka nieruchomości  w Konstancinie pod Warszawą. To właściciele tych nieruchomości najczęściej mogą sobie pozwolić na elementy większej architektury ogrodowej, które umilają spędzanie czas wśród zieleni. Najaprodex to producent pergoli ogrodowych, który dostarcza dedykowane rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Jesteśmy w stanie dobrać najlepsze profile, zadaszenie, rodzaj tkaniny, kolorystykę.

 

Serwis pergoli i markiz na terenie Konstancina-Jeziornej

Na wszystkie dostarczone przez Najaprodex pergole i markizy dajemy gwarancję. Nasze usługi nie kończą się jedynie na montażu i produkcji. Dodatkowo zapewniamy serwis wykonanych przez nas markiz i pergoli, a także ich profesjonalną naprawę na terenie Konstancina-Jeziornej i okolic.x.com.pl

Zapraszamy również do naszego salonu wystawowego i sprzedaży w Warszawie przy ul. Pińskiej 5, gdzie posiadamy ekspozycję z materiałami wykorzystywanymi do produkcji pergoli i markiz.

Pergole i markizy - ekspozycja materiałów

Ekspozycja - Najaprodex

Umów się na pomiar i wycenę markiz lub pergoli ogrodowych

Tel.: +48 501 04 54 54

E-mail: biuro@najaprodex.com.pl

Pola wymagane
Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Pińska 5
03-523 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 55 99
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone