Nasze produkty

Markizy niezbędne w Twoim domu

Coraz więcej osób decyduje się na zakup i montaż markiz z tego względu, że to skuteczna, a jednocześnie bardzo elegancka osłona przeciwsłoneczna. Nie ma lepszego sposobu, aby zabezpieczyć się przed promieniami słonecznym i niebezpiecznym promieniowaniem UV. Wykonywane przez nas markizy balkonowe czy tarasowe to zadaszenia o dużej powierzchni, które pozwalają obniżyć temperaturę w pomieszczeniach nawet o 5 stopni Celsjusza.

Łatwiej i wygodniej żyć

Produkowane przez naszą firmę markizy wyróżniają się nie tylko trwałością i solidnością wykonania, lecz także funkcjonalnością. Dążymy do projektowania zaawansowanych technicznie systemów, które jednak są łatwe i intuicyjne w obsłudze. To szczególnie ważne w przypadku markiz o dużych rozmiarach, które dodatkowo wyposażone są w silnik i sterowane są za pomocą pilota. Montaż w tych systemach czujników czasowych, słonecznych i wiatrowych to gwarancja zabezpieczenia domu przed potencjalnymi zagrożeniami.

Optymalne rozwiązania dla każdego

Różnorodność typów markiz produkowanych przez nas sprawia, że każdy klient powinien znaleźć optymalne dla siebie rozwiązania. Od niewielkich markiz balkonowych czy tarasowych po solidne zadaszenia stałe chroniące duże powierzchnie to oferta producenta markiz z Warszawy. Obok wykonania standardowych projektów od podstaw podejmujemy się również modernizacji typowych rozwiązań.

Naja Prodex Producent markiz balkonowych, tarasowych, koszowych oraz pergoli
ul. Pińska 5
03-523 Warszawa
biuro@najaprodex.com.pl +48 501 04 54 54 22 678 55 99
© NAJAPRODEX.com.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone