Producent markiz – oferta współpracy

Jesteście Państwo zainteresowani montażem solidnych i eleganckich markiz? Polecamy współpracę z ich producentem – firmą Naja Prodex. Nasza oferta skierowana jest zwłaszcza do firm specjalizujących się w pośrednictwie i handlu oraz firm budowlano-wykończeniowych.

Oferujemy pełen zakres usług – od wstępnych pomiarów po montaż markiz. Zakres współpracy zależy od Państwa oczekiwań. Zapewniamy fachową pomoc klientom zainteresowanym nabyciem i montażem markiz, jak i tym, którzy samodzielnie zamierzają montować i składać konstrukcje markiz. Do zakupu wybranych modeli markiz zapraszamy też wyspecjalizowanych monterów.


Warunki współpracy określone zostaną przy wstępnych rozmowach w zależności od wybranej przez Państwa formy współpracy.
Zapewniamy przeszkolenie w zakresie wykonywania pomiarów i montaży.
Udostępniamy cenniki, próbniki tkanin i inne pomocne materiały.
Oferujemy:

  1. krótkie terminy realizacji
  2. wysoką jakość wyrobów
  3. stały kontakt z biurem firmy
  4. upusty cenowe i promocje


Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i prosimy o kontakt z naszym biurem.X Witryna, którą odwiedzasz używa plików Cookies. Pliki te nie zawierają prywatnych danych użytkowników, pozwalają jedynie na rozróżnienie sesji w celach świadczenia usług oraz analizy statystycznej danych.
Pliki Cookies będą zapisany w urządzeniu służącym do przeglądania witryny, chyba że ustawienia przeglądarki zostały zmienione. Więcej szczegółów o polityce prywatności